Menu / szukaj

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Placówka tymczasowo zamknięta: od dnia 18.03.2020 do dnia 25.03.2020

dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo Państwa dzieci podjęliśmy działania zmierzające do wyeliminowania wysokiego ryzyka pojawienia się koronawirusa w naszej placówce. Oznacza to, że nie będziemy w tym czasie realizować zadań dydaktycznych ani opiekuńczych na jej terenie.

Wychowawcy klas będą się z Państwem kontaktować telefonicznie w celu ustalenia formy przesyłania treści edukacyjnych, które Państwa dzieci/podopieczni będą zobowiązani wykonywać podczas pobytu w domach.

Mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się sytuację, chaos informacyjny, a co za tym idzie pojawiający się w wielu z nas lęk nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby rozmowy z psychologiem prosimy o kontakt przez wiadomości na facebooku. Będziemy na bieżąco sprawdzać, odpisywać, a w razie konieczności oddzwaniać. Wychowawcy są do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się pomóc, wesprzeć, zwyczajnie porozmawiać.

O konkretnej dacie powrotu wychowanek i wychowanków do placówki oraz wszelkich decyzjach będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Sekretariat czynny w godz. 8.00 – 15.00
Możliwy jedynie kontakt telefoniczny