Menu / szukaj

Kuchnie Świata – Włochy

Włosi są serdeczni, uśmiechnięci i głośni. Ile więcej uśmiechu byłoby na świecie, gdyby mieszkańcy innych krajów przejęli ten niepowtarzalny, spokojny, ale zarazem ekspresyjny i ciepły styl życia. Włosi się nie spieszą i zawsze znajdują czas na espresso oraz wieczorne wyjście na kolację. Nikt się nie zastanawia nad tym, że ktoś się może denerwować z powodu spóźnienia, a kolejkę w sklepie zawsze można umilić miłą pogawędką. Oni po prostu wiedzą jak żyć pięknie i rodzinnie. 

Grupa druga przygotowała moc atrakcji, by posmakować tradycji włoskiej i odnaleźć radość ze wspólnego biesiadowania. Udało się rewelacyjnie dzięki wielkiej pracy i zaangażowaniu dziewcząt w przygotowanie szeregu niespodzianek. Wspaniała prezentacja pozwoliła wybrać się na wycieczkę i poznać mnóstwo ciekawostek. Wieńczący prezentację quiz pokazał, że zaproszone koleżanki uważnie słuchały Zuzi i Karoliny:). Na degustację przygotowanych pieczołowicie potraw nie trzeba było nikogo namawiać, ze stołów znikały sery, pizzerki, owoce morza, cztery rodzaje makaronów, bruschetta, tiramisu i wiele innych smaków. Było smacznie, kolorowo, a muzyka włoska wprowadziła wszystkich w radosny nastrój i uczyniła wieczór niepowtarzalnym i magicznym.

To pierwszy z zapowiadanych wieczorów z cyklu „Kuchnie Świata”, który udało się zrealizować dzięki wsparciu Santander Consumer Bank . Pięknie dziękujemy:). Niebawem kolejne edycje…