Menu / szukaj

Uwaga! Projekt!

Miło nam poinformować że zajęcia tańca afrykańskiego przynoszą coraz lepsze efekty. Zajęcia poprowadzi dla dziewcząt instruktorka p. Magda, która może nas uczyć dzięki grantowi wygranemu przez naszą koleżankę Elżbietę Kocimską-Zych,  a sfinansowanemu przez Stowarzyszenie Soroptimist International Pierwszy Klub we Wrocławiu w ramach Konkursu Grantowego Edycja IV jesienna. P. Magda uczy dwie grupy tańca i śpiewu, a podkład muzyczny  robić będą inne koleżanki na bębnach afrykańskich. Dziękujemy Paniom z Soroptimist! A także pani Magdzie za bardzo ciekawe zajęcia!

Nauka gry na bębnach afrykańskich to kolejne zajęcia w których możemy się realizować. Nasz instruktor P. Mariusz nie tylko uczy nas grać różne rytmy afrykańskie, ale także opowiada o kulturze Afryki, pokazuje różne  nie znane nam  instrumenty, a także uczy śpiewać po afrykańsku.

Dziękujemy kolejnemu sponsorowi Kogeneracji S.A za dofinansowanie tych zajęć.

Ale nie tylko taniec afrykański nas interesuje. Swoją kondycję szlifujemy także na zajęciach tenisa ziemnego prowadzonych przez trenerkę  na kortach Redeco, oraz  na zajęciach fitness i zumby  z instruktorami w klubie California- fitness. To też zajęcia częściowo dofinansowane przez w/w sponsorów, którym jeszcze raz należą się solidne podziękowania.